Wózkowy

Oferta pracy z dnia: 2018/10/20
Oferta ważna do dnia: 2018/11/19
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer referencyjny: WÓZ/011/IKR
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:
Wózkowy

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Mazańcowice
Praca 14 dni w miesiącu – pełen etat

Zadania:

  • Dostarczanie komponentów i pustych opakowań dla produkcji
  • Kompletacja komponentów dla produkcji

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Doświadczenie w obsłudze wózków wysokiego składowania – mile widziane
  • Znajomość obsługi komputera
  • Chęć do podjęcia pracy w systemie równoważnym
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio w firmie dla której poszukujemy kandydatów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w dużej firmie z branży motoryzacyjnej
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Stabilna praca
  • Karta Multisport, pakiet socjalny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe