Spedytor międzynarodowy (m/k)

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Trenkwalder
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer referencyjny: a0t4H00000WJE7ZQAX
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

O TrenkwalderTrenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Obowiązki:

  • organizacja transportu międzynarodowego,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz przewoźników,
  • monitorowanie realizacji zleconych przewozów,
  • negocjacja warunków przewozów i cen,
  • zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w spedycji międzynarodowej,
  • znajomość rynku przewoźników i klientów,
  • podstawowa znajomość prawa transportowego,
  • zaangażowanie, samodzielność, nastawienie na realizację celów,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wyższe wykształcenie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • konkurencyjny i unikalny system premiowy,
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • profesjonalne szkolenia,
  • pracę w firmie, która łączy stabilną pozycję na rynku i trzydziestoletnią tradycję z innowacyjną technologią i współczesnym spojrzeniem na potrzeby pracowników.