Specjalista ds. sprzedaży domów

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Katarzyna
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Firma z wieloletnim doświadczeniem poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży domów.

Wymagania:

– chęć pracy w branży budowlanej

– wysoki poziom kultury osobistej

– dyspozycyjność

– odpowiedzialność

– współpraca z zespołem i dbałość o pozytywne relacje

– realizacja celów sprzedażowych

– mile widziane prawo jazdy kat. B

Oczekujemy:

Gotowości do systematycznej pracy oraz chęci rozwoju

– Wysokiej kultury osobistej, nienagannej prezencji

– Bardzo dobrej organizacji pracy i energii w działaniu!

– Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem!

Oferujemy:

– pracę w wykwalifikowanym zespole

– niezbędne narzędzia: telefon służbowy, laptop, stanowisko pracy w biurze

– atrakcyjne wynagrodzenie.

Opis stanowiska:

-obsługa klientów przy zakupie nieruchomości,

– analizowanie potrzeb klientów,

– prezentowanie nieruchomości,

– pozyskiwanie nowych klientów,

– budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,

– profesjonalne doradztwo w zakresie budowy,

– przygotowywanie i prezentacja oferty nieruchomości,

– koordynowanie procesu sprzedaży,

– współpraca z architektami.

Biuro w samym centrum miasta.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.