Senior Developer – możliwość pracy zdalnej – Bielsko – Biała

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bielsko - Biała
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, zajmującego się tworzeniem innowacyjnego oprogramowania, poszukujemy osoby na stanowisko Programisty. 

Co będziesz robić ?

Twoim głównym zadaniem będzie tworzenie nowego oprogramowania, a także utrzymywanie już istniejącego dla firm z obszaru Contact Centre.

Czego oczekujemy?

Idealnym Kandydatem będzie osoba z bardzo dobrą znajomością języka C#.
 

Wymagamy również minimum dwuletniego doświadczenia na stanowiskach związanych z tworzeniem i utrzymywaniem oprogramowania oraz komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Co oferujemy ?

Dołącz do naszego zespołu i dostosuj do siebie warunki w jakich chcesz pracować – zdecyduj, czy wolisz być zatrudniony w oparciu o umowę o pracę czy kontrakt.
Dajemy również możliwość pracy w komfortowym biurze lub pracy zdalnej w dowolnych godzinach.

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności, a także atrakcyjne premie za zaangażowanie w rozwój firmy.

Dodatkowe informacje