Pakowacz komponentów

Oferta pracy z dnia: 2018/10/20
Oferta ważna do dnia: 2018/11/19
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer referencyjny: PKO/011/IKR
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Praca 14 dni w miesiącu – pełen etat

Zadania:

  • Zapewnienie przepływu komponentów między produkcją a magazynem
  • Wydawanie komponentów na produkcję
  • Przyjmowanie komponentów na magazyn
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji
  • Dbanie o stan opakowań i palet

Wymagania:

  • Znajomość obsługi komputera
  • Komunikatywność, umiejętność współpracy w grupie, bezkonfliktowość
  • Umiejętności organizacyjne, kreatywność i samodzielność

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio w firmie dla której poszukujemy kandydatów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w dużej firmie z branży motoryzacyjnej
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Możliwość odbycia kursu na wózki widłowe
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Stabilna praca
  • Karta Multisport, pakiet socjalny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe