Operator montażu

Oferta pracy z dnia: 2019/06/12
Oferta ważna do dnia: 2019/07/13
Pracodawca: Work Service S.A.
Miejsce pracy: Jastrzębie- Zdrój, Bielsko- Biała, Racibórz
Numer referencyjny: WS/CZ/BRE/K/06/19
Oferowane wynagrodzenie brutto: 3700
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży logistycznej w chwili obecnej poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Ostrava

Obowiązki:

  • Wykonywanie komponentów oraz ich wyjmowanie przy pomocy szczypiec;
  • Ręczne przycinanie i szlifowanie elementów;
  • Obsługa robota maszyn odlewniczych ;
  • Montaż modułów hamulcowych zgodnie z instrukcją ;
  • Przycinanie i szlifowanie ręczne;
  • Kontrola wizualna jakości;

Wymagania:

  • Zaangażowania, chęci i motywacji do pracy;
  • Mile widziani pracownicy przemysłu ciężkiego oraz pracownicy budowlani;
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym;
  • wynagrodzenie od 3000zł do 3700 zł netto/ miesiąc;
  • wykonania pracy na tym stanowisku -uczymy od podstaw;
  • premia uzależniona od frekwencji i czasu pracy;
  • czeska umowa o pracę na rok;
  • 20 + 5  dni urlopu płatnego;
  • darmowy transport z Jastrzębia Zdroju + dodatek za przejazdy 1000 CZK ( 166 zł netto);
  • posiłki na stołówce firmowej ceny od 5 do 6 zł;
  • możliwość pobierania zaliczek cotygodniowych 1000 CZK;
  • pomoc koordynatora w załatwieniu formalności ( badania lekarskie, założenie konta bankowego etc.)
Kontakt:
ul. Gwiaździsta 66
Wrocław
571406540
Email: paulina.maslowska@workservice.pl