Operator maszyn

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer referencyjny: OMA/011/AGŁ
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Obowiązki

Zadania:

  • Obsługa maszyn CNC
  • Obsługa tokarek
  • Obsługa frezarek
  • Obróbka elementów metalowych

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Motywacja i chęć do pracy
  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Mile widziana znajomość obsługi maszyn CNC

Oferujemy

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (opłacamy składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia)
  • Wynagrodzenie w formie podstawa + premia
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość uzgodnienia daty rozpoczęcia pracy
  • Karta Multisport
  • Zniżki na Telepizzę
  • Prywatna opieka medyczna Medicover
  • Korzystne ubezpieczenie w PZU Życie S.A.
  • Wiele innych benefitów