Magazynier-operator wózka widłowego

Oferta pracy z dnia: 2018/10/31
Oferta ważna do dnia: 2018/12/01
Pracodawca: Work Service Bielsko-Biała
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer referencyjny: 10/2018
Rodzaj pracy: Tymczasowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Recources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

 Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 2010

Obowiązki:

– przyjęcia i wydania materiałów,

– przewożenie materiałów wewnątrz zakładu.

Wymagania:

– wykształcenie min. zawodowe,

– uprawnienia na wózki widłowe,

– umiejętność pracy pod presją czasu,

– dokładność, odpowiedzialność,

– mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy.

– umowę o pracę tymczasową,

– możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez pracodawcę,

– pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku,

– pracę w pełnym wymiarze godzin pracy,

– pracę na magazynie w renomowanym amerykańskim koncernie z branży elektrycznej,

– wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji – istnieje możliwość negocjowania stawki, ponieważ doceniamy kompetentnych pracowników,

– odzież roboczą,

– linie autobusową MZK numer 10 i 20,

– busa pracowniczego z Żywca JM Bus.

Kontakt:
Dąbrowskiego 6
Bielsko-Biała
797990648
Email: bielsko@workservice.pl