Magazynier

Branża: Inne
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Alfa Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Bielska firma działająca w sektorze usług dla przemysłu motoryzacyjnego w zakresie automatyzacji przemysłu zatrudni na stanowisko:

MAGAZYNIER

OCZEKIWANIA:

– biegła znajomość środowiska MS Office (Word, Excel)

– wykształcenie średnie

– prawo jazdy kategorii B

– wysoka komunikatywność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, operatywność

– umiejętność pracy w zespole

– mile widziana znajomość programu magazynowego Comarch OPTIMA

– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OBOWIĄZKI:

– kontrola stanów magazynowych (planowanie zamówień magazynowych)

– kontrola dostaw i wprowadzanie materiałów dokumentami PZ

– wydawanie materiałów dokumentami WZ, RW

– przygotowywanie materiałów do wysyłek

– wystawianie faktur sprzedażowych

– kontrola poprawności zamówień

– współpraca z działem sprzedaży (harmonogramy, zestawienia, rezerwacje itp.)

OFERUJEMY:

– zatrudnienie w stabilnej międzynarodowej firmie

– umowę o pracę

– podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą

o ochronie danych osobowych na e-mail:

praca@alfapoland.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ALFA POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Jeżeli chcesz, aby twoja kandydatura była rozpatrywana także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ALFA POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.