Lakiernik

Pracodawca: Klient Praca.Gratka.pl
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Ogłoszenie nieaktualne!
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

OPIS PRACODAWCY:

Jesteśmy profesjonalnym dostawcą usług obróbki powierzchniowej w zakresie ochrony antykorozyjnej i aspektu wizualnego detali wykonanych z metalu i tworzyw sztucznych. Posiadamy nowoczesne linie lakiernicze i galwaniczne o wysokiej wydajności i wysokich parametrach powłoki. Obecnie jesteśmy liderem europejskim w branży powłok ochronnych dla motoryzacji.

OPIS STANOWISKA:

Osoba zatrudniona na stanowisku LAKIERNIKA  będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • malowanie detali zgodnie z technologią procesu,
  • obsługę kabiny lakierniczej,
  • obsługę, czyszczenie, konserwację urządzeń do lakierowania (pistolety, węże itp.).

WYMAGANIA:

  • wykształcenie zawodowe (mile widziane lakiernicze),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub AGD),
  • praktyczna znajomość obsługi sprzętu lakierniczego, obsługa aplikacji automatycznej,
  • zdolności manualne,
  • dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność.
  • ciekawą i stałą pracę w międzynarodowej firmie,
  • możliwość uczestnictwa w rozwoju firmy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku,
  • pakiet socjalny, ubezpieczenia grupowe dla pracowników, opiekę medyczną.