Inżynier wsparcia informatycznego

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. Oddział w Szczecinie
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer referencyjny: IWI/BB/042016
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy  rekrutacyjne  Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów – firmy z branży IT dostarczającej kompleksowe rozwiązania systemowe klasy contact center dedykowane zarówno małym i średnim przedsiębiorstwom, jak i korporacjom- poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • instalacja i konfiguracja systemów komputerowych na platformie Windows
  • prowadzenie dokumentacji wdrożeniowej
  • wsparcie powdrożeniowe Klientów
  • prowadzenie szkoleń Klientów

Wymagania:

  • Znajomość środowiska Windows Server 2003 i nowszych
  • Umiejętność samodzielnego, kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność profesjonalnego kontaktu z klientami firmy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i odpowiedzialność

Mile widziane:

  • Znajomość jednej z technologii: PostgreSQL, MS SQL, Linux/ Unix, rozwiązań Cisco
  • Umiejętność przygotowywania koncepcji rozwoju systemów teleinformatycznych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Pracę w stabilnej firmie
  •  Możliwość dołączenia do zespołu wysoko wykwalifikowanych ekspertów
  •  Umowę o pracę
  •  Atrakcyjną ścieżkę rozwoju
  •  Możliwość udziału w projektach o zasięgu międzynarodowym
  •  Kontakt z najnowszymi technologiami