Inżynier Wsparcia Informatycznego

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: KS Service
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer referencyjny: IWI/BB/071016
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.   Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży IT dostarczającej kompleksowe rozwiązania systemowe klasy contact center dedykowane zarówno małym i średnim przedsiębiorstwom, jak i korporacjom- poszukujemy kandydatów na stanowisko

OBOWIĄZKI

  • Instalacja i konfiguracja systemów komputerowych na platformie Windows
  • Prowadzenie dokumentacji wdrożeniowej
  • Wsparcie powdrożeniowe Klientów
  • Prowadzenie szkoleń dla Klientów

WYMAGANIA

  • Znajomość środowiska Windows Server 2003 i nowszych
  • Umiejętność samodzielnego, kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność profesjonalnego kontaktu z klientami firmy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i odpowiedzialność

Mile widziane:

  • Znajomość jednej z technologii: PostgreSQL, MS SQL, Linux/ Unix, rozwiązań Cisco
  • Umiejętność przygotowywania koncepcji rozwoju systemów teleinformatycznych
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość dołączenia do zespołu wysoko wykwalifikowanych ekspertów
  • Atrakcyjną ścieżkę rozwoju
  • Możliwość udziału w projektach o zasięgu międzynarodowym
  • Kontakt z najnowszymi technologiami