Instalator – Serwisant Terminali POS

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Inna

Miejsce pracy: woj.śląskie opolskie małopolskie

Zakres obowiązków:

– Instalacja i serwis terminali POS
– Instalacja i serwis systemów SKR
– Instalacja i serwis systemów zaliczających wejścia.
– Usuwanie drobnych usterek,
– Weryfikacja otrzymanego sprzętu,
– Wysyłka oraz odbiór terminali,
– Wykonywanie innych prac zleconych.

Wymagania:
– Wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne),
– Dyspozycyjność (zlecenia realizowane od poniedziałku do soboty),
– Mile widziane doświadczenie w branży terminali POS, kas fiskalnych, serwisowaniu sprzętu komputerowego,
– Prawo jazdy kat. B
– Własny samochód,
– Preferowane osoby, które aktualnie wykonują tego typu pracę dla innej firmy lub, których praca polega na regularnym przemieszczaniu się po danym województwie.

Oferujemy:
– Umową zlecenie/współpracę w oparciu o własną działalność,
– Pełne przeszkolenie,
– Pracę od zaraz,
– Wynagrodzenie bezpośrednio zależne od wykonanych zleceń