HR Operations Associate

Branża: HR, Kadry
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Trenkwalder
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer referencyjny: a0t4H00000gP1OsQAK
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

O TrenkwalderTrenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Obowiązki:

  • zarządzanie zmianami – szkolenie pracowników w zakresie korzystania z nowych narzędzi i procesów HR,
  • wspieranie biznesu w procesie transformacji procesów People,
  • wspieranie biznesu dzięki dostosowaniu procesu RCP,
  • wsparcie operacyjne dla biznesu dla procesów, które mają zostać przeniesione (wprowadzanie danych do systemów HR; zarządzanie dokumentacją; odpowiadanie na zapytania; przygotowywanie raportów),
  • procesy zarządzania zasobami ludzkimi zgodnie z wymaganiami (sprawdzanie biletów w dedykowanych narzędziach; przekazywanie i zbieranie dokumentów; pierwszy punkt kontaktowy dla pracowników, którzy poprowadzą ich przez nowy proces),
  • możliwość wzięcia udziału w projektach związanych z HR,
  • wsparcie administracji PPK,
  • terminowe przetwarzanie zadań w ramach uzgodnionych umów SLA i oczekiwanej jakości.

Wymagania:

  • znajomość prawa pracy,
  • doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi i RCP (minimum 3-5 lat),
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • znajomość języka polskiego i angielskiego,
  • umiejętność obsługi programów: MS Excel, Word, Outlook.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony: 6 miesięcy z możliwością przedłużenia do 12 miesięcy,
  • pracę w międzynarodowej firmie,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.