Elektronik

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer referencyjny: ELE/011/AGŁ
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:
Elektronik

Zadania:

  • Naprawy elektroniczne maszyn
  • Kontrola pracy maszyn
  • Dokonywanie przeglądów maszyn oraz innych urządzeń
  • Dbanie o poprawę stanu i pracy maszyn

Wymagania:

  • Wykształcenie elektroniczne/ elektryczne
  • Doświadczenie w naprawie urządzeń
  • Znajomość schematów elektrycznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość sterowników PLC

Oferujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnienie w firmie na podstawie umowy o pracę
  • Szerokie możliwości rozwoju i awansu
  • Pracę od zaraz w firmie o ugruntowanej pozycji na rynkach międzynarodowych
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Bogaty pakiet benefitów