Dekorator w salonie firmowym

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer referencyjny: DSF/011/AGŁ
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Doradztwo w zakresie aranżacji wnętrz poprzedzone szkoleniem w tym zakresie
  • Obsługa klienta
  • Konsultacja u klientów oraz pomiar
  • Sporządzanie wyceny projektu
  • Współpraca z pracownią krawiecką
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją zamówień
  • Dbanie i przygotowanie ekspozycji towarów w salonie zgodnie z wyznaczonymi standardami
  • Koordynacja nad wyglądem/ wystrojem witryny sklepowej

Wymagania:

  • Zainteresowanie trendami w dziedzinie wyposażenia wnętrz
  • Wyobraźnia przestrzenna, kreatywność w działaniu
  • Zdolności manualne i umiejętność prezentacji towaru w salonie
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku artystycznym –  mile widziane
  • Dyspozycyjność
  • Dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Rozwój zawodowy – system szkoleń
  • Pracę w pełnym pasji, doświadczonym zespole
  • Nowoczesne środowisko pracy