C# Developer – atrakcyjne warunki + praca zdalna – Bielsko-Biała

Oferta pracy z dnia: 2019/04/02
Oferta ważna do dnia: 2019/05/02
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy Pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży IT poszukujemy osoby na stanowisko: C# Developer.

Zadania:

Do Twoich obowiązków będzie należało tworzenie i rozwijanie oprogramowania umożliwiającego wielokanałowy kontakt z Klientem.

Oczekujemy:

Jeśli posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie komercyjne związane z programowaniem w języku C# oraz dobrze znasz język angielski – jesteś dla nas idealnym Kandydatem.

Oczekujemy również znajomości .Net Framework, Winforms, WPF oraz umiejętności testowania jednostkowego.

Korzyści:

Dołącz do nas i sam zdecyduj co jest dla Ciebie korzystniejsze.

Wybierz w jakiej formie chcesz podjąć zatrudnienie – na podstawie umowy o pracę czy kontraktu.

Zdecyduj również, czy wolisz pracę zdalną czy w jednym z naszych oddziałów.

504862677
Email: k.wisniewska@ksservice.pl