Adwokat Radca Prawny Analityk

Branża: Prawo
Oferta pracy z dnia: 2018/11/30
Oferta ważna do dnia: 2018/12/31
Pracodawca: Ex pacto sp.z o.o.
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Kontrakt

Ex pacto spółka z o.o. z jest firmą zajmującą się m.in. odzyskiwaniem nienależnych świadczeń z umów ubezpieczeniowych na terenie całego kraju.

Praca dla Radcy Prawnego/Adwokata

Rekrutacja na stanowisko

Specjalisty Analityka- w Dziale Analiz Departamentu Prawnego

 Opis stanowiska

weryfikacja umów i dokumentów pod kątem ich przydatności do procedowania sądowego

analiza dokumentów Towarzystw Ubezpieczeń i wycena możliwych do odzyskania nienależnych świadczeń

opracowywanie rekomendacji co do dalszego prowadzenia spraw

współpraca z innymi departamentami Spółki dla wypracowania najlepszych rozwiązań prowadzonych spraw

ścisła współpraca z kancelarią adwokacką prowadzącą procesy sądowe

udział w tworzeniu strategii postępowań sądowych

bieżące konsultacje prawne na potrzeby Spółki.

Wymagania

wpis na listę radców prawnych/adwokatów

umiejętność analitycznego myślenia dobra organizacja pracy własnej,

umiejętność pracy w zespole umiejętność pracy pod presją czasu

mile widziana znajomość prawa ubezpieczeń

nie jest konieczny staż pracy lub doświadczenie zawodowe

Oferujemy

umowę o współpracy (inna uzgodniona forma)

pracę w dynamicznej firmie działającej na nowym, rozwojowym rynku pracę przy ciekawych i wymagających projektach

wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, doświadczenia i zaangażowania

Kontakt:
Cieszynska 365
Bielsko-Biała
668919199
Email: biuro@expacto.pl